Tipy na Vánoční dárky, které rozzáří dětská očkaVánoce mají být svátky klidu, míru, lásky a rodinné soudržnosti, avšak doba se mění a spoustu z nás čeká hlavně shon, stres a honba za dárky, které potěší naše ratolesti. Také si marně lámete hlavu, co koupit? 

Dnes již málokterému dítku postačí dřevěná káča či mončičák, za to dárky z IT oblasti jsou pro ně stále atraktivnější. Ať již jste maminka, tatínek, babička či dědeček a v IT oblasti se vyznáte či ne, máme pro vás pět tipů, které vaše děti jistě ocení.   

1.Notebook

Těžko budeme hledat holčičku či kluka, kteří by si tento přístroj nepřáli od Ježíška. Při nákupu notebooku se nejdříve musíme zamyslet, na co dítko daný přístroj bude využívat nejvíce. Pokud se bude primárně jednat o hraní her, musíme přihlédnout k výkonu procesoru, kvalitní grafické kartě, RAM paměti, popřípadě rychlému ssd disku.

Pokud se jedná o notebook převážně pro studijní účely, bohatě postačí lacinější přístroj ideálně s velkou výdrží baterie. Vzhledem ke stále se rozrůstající potřebě on-line výuky, je pro své vlastnosti notebook ideálním volbou každého školáka. Díky zabudované kameře a mikrofonu již není třeba dalších investic.

2.Tablet

Hlavní výhodou tabletu oproti notebookům je jeho velikost a váha, díky které se lehce schová do baťůžku i kabelky. Mladší děti jistě ocení jednodušší ovládání pomocí dotykové obrazovky. Zahrají si na něm hry, mohou poslouchat muziku, fotit, brouzdat po internetu či koukat na pohádku/film.

Pokud bude dítě používat tablet pro studijní účely, je možné dokoupit externí klávesnici pro ulehčení psaní a stojan pro udržení tabletu ve vzpřímené poloze.  

3.Chytrý telefon

Jistě si všichni uvědomujeme, že telefony již nejsou jen na volání, nýbrž nabízejí dětem spoustu zábavy, ať už jde o sociální sítě, hry, fotky či videa…Telefon vybíráme nejen podle designu, ale nezapomínáme ani na velikost displeje, operační systém, vnitřní uložiště, velikost RAM a další vlastnosti dle preferencí vašeho potomka.

K chytrému telefonu můžeme dokoupit spoustu příslušenství, za zmínku rozhodně stojí: kvalitní sluchátka, reproduktory, powerbanky, různé kryty, ochranné folie či skla na displej.

4.Stolní počítač

Stolní počítač v dnešní době ocení hlavně děti hrající náročnější hry. Nespornou výhodou stolních počítačů je možnost dokupování vnitřních komponent, jakými jsou například: grafické karty, paměti RAM, hard disky… a díky tomu se prodlužuje jejich životnost.

Stolní počítače mají zpravidla vyšší výkon než notebooky. Nevýhodou stolního počítače je jeho stabilní umístění, to znamená, že je náročnější na prostor.

5. LCD monitor

Zážitky z hraní či sledování filmů umocní kvalitní LCD monitor. Vybírat můžeme z různých velikostí úhlopříčky, rozlišení nebo vlastností na které bude monitor použit. Například bude-li se jednat o monitor určený pro hraní her je důležitá rychlá odezva, pokud budeme připojovat k monitoru různé přístroje, vybereme si monitor s daným vstupem.

Informace na závěr:

Nejspíš si teď říkáte „Tipy jsou fajn, děti by měli radost, ale dárky z IT oblasti jsou příšerně drahé“, i s tím Vám dokážeme pomoci. Nemusíte totiž kupovat nové přístroje. Koukněte na naše stránky www.incomputer.cz, kde najdete kvalitní repasované přístroje se zárukou 12 měsíců a cenou až o 70% nižšíoproti zcela novému modelu.

Naše IT technika je kompletně otestována a původně pochází z ukončených leasingů, předváděcích akcí či byla vrácena v zákonné lhůtě.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *