Objevte moderní konferenční prostory nedaleko Brna


Každá konference nebo jiné důležité profesní či obchodní setkání vyžaduje prostory s perfektním technologickým zázemím, v nichž se zároveň účastníci musejí cítit pohodlně a příjemně. Pojďme nahlédnout do konferenčních prostor hotelu Gregor Brno.

Konferenční prostory Brno ve velkém sále

Hotel Gregor Brno nabízí vybavené konferenční prostory s veškerým potřebným zázemím. Velký sál pojme až 250 osob, slouží pro pořádání oborových konferencí, firemních prezentací nových produktů, ale stejně tak ho lze využít i pro kulturní akce, jako jsou například plesy.

Konferenční prostory jsou samozřejmě vytápěny a plně klimatizovány tak, aby zde hosté měli zajištěn maximální komfort. Připravit lze i technologické zázemí. Na požádání tak můžete mít k dispozici dataprojektor, flipchart, případně je též možné realizovat promítání na velkoplošnou stěnu.

Tak, aby konferenční prostory vždy plně vyhovovaly potřebám konané akce, lze variabilně změnit uspořádání velkého sálu. Na přání je možné nejen zajistit vybavení sálu, ale domluvit se i na tom, zda se má celé akce i účastnit konferenciér, chceme-li, aby případně měl program plně profesionálního průvodce.

Nabídka prostor v malém salonku

Jsou-li konferenční prostory Brno o této kapacitě pro vaše potřeby rozsáhlé, hotel Gregor vám může nabídnout rovněž alternativu. Tou je salonek, který pojme celkem 50 lidí. Využitelný je pro firemní akce v menším měřítku a další události spíše komorního charakteru. Po technologické stránce je zajištěn obdobně jako velký sál.

I tyto konferenční prostory hotelu Gregor Brno mohou nabídnout dataprojektor nebo flipchart. Jinak lze v prostorách hotelu samozřejmě využít i připojení k wifi. Rozhodnou-li se navíc hosté k tomu, že se v hotelu ubytují, k dispozici jim budou útulné a moderně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, psacím stolem nebo televizorem. Zajistíte si tak potřebný klid, soukromí a prostor na práci i odpočinek.

Další služby hotelu Gregor Brno

Mimo samotných konferenčních prostor nabízí hotel Gregor Brno i další služby, které garantují naprosto hladký průběh každé akce. Využít tak můžete catering, případně účastníky nechat, aby se občerstvili na připraveném rautu v baru. Bar přiléhá přímo k velkému sálu a jeho kapacita činí 30 míst k sezení. Kromě drobného pohoštění lze taktéž naplánovat klasické obědové menu přímo v hotelové restauraci. Skladba konkrétního jídelníčku vždy záleží na přání zadavatele, lze přichystat raut sladký i slaný.

Jakmile akce skončí, z konferenčních prostor hosty odveze hotelový sedmimístný transport. Ti, kteří budou volit dopravu vlastní, zajisté ocení dostupnost hotelu Gregor. Vznikl totiž v Modřicích, které se nacházejí ve vzdálenosti jen několika málo minut jízdy od centra Brna.


od


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


1 komentáře “Objevte moderní konferenční prostory nedaleko Brna”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *