Milujete bílou a černou barvu? Pak ji dopřejte i svému obýváku!


Bílá i černá platí za elegantní, smyslné a křivky dokonale probouzející barvy, které ženám i mužům rozhodně sluší a ve kterých se cítí perfektně. Dopřejte tuto pohodu i svému obývacímu pokoji – v kombinaci bílé a černé barvy rozhodně prokoukne.

S černou a bílou žádná nuda nehrozí

Často si lidé při zařizování interiéru myslí, že s volbou těchto studených tónů vnesou do svého domova chlad a nudu. Ovšem opak je pravdou! Pořádná dávka luxusu, elegance a zároveň svěžesti, čistoty a útulnosti, to je to, co vám přinesou tyto dvě barvy. Navíc, jste jen krůček od toho, perfektně černo-bílý interiér oživit pomocí pastelově vybarvených doplňků – i obyčejný sytě rudý polštář odvede perfektně své poslání, vnést do černo-bílé noblesy lehké osvěžení.

Černá a bílá nemusí být jen černou a bílou

Stačí si jen pohrát s odstíny a tóny těchto barev a hned tu máte dokonale vyvážený interiér, který se stane atraktivním teplem rodinného krbu. Ostatně právě šedá barva vůbec nemusí být studená, jak na první pohled často působí. Už na ten druhý totiž zjistíte, že šedá barva má spoustu odstínů, ty vhodně a s důvtipem zkombinované třeba s přírodními materiály jakým je ideálně dřevo, oživí a zútulní obývací pokoj až až. A dokonce i takové sklo, které je vcelku chladným prvkem, spolu s černou a bílou barvou působí svěžím dojmem, který se postará o úchvatný výsledek.

Zaměřte se na detaily

Pokud jste se rozhodli, že dominantními barvami vašeho obývacího pokoje bude černá a bílá, snadno si můžete pohrát s tím, na které kousky nábytku či stěny je aplikujete. Bílá výmalba a černá sedací souprava, nebo bělostně bílá sedací souprava a část stěny namalovaná na černo a o úžasný dojem máte postaráno. Pokud chcete černou barvu použít na stěny, velmi efektivně si můžete pohrát se samolepkami na zeď v černé barvě, které se samy o sobě dokáží s noblesou postarat o dokonalou dekoraci. Tou se také rády stanou i tak běžné a jednoduché věci jako živé pokojové květiny, barevné potahy na polštáře, přehozy a oblíbené kusové koberce.


od


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *