FINEP a jeho jarní nabídka bytů 2017


Česká developerská společnost FINEP zahájila jarní prodej
dvou nových bytových domů v rezidenčních lokalitách Malý háj a Prosek Park. V nabídce na trh přichází 178 nových bytů prodávaných do osobního vlastnictví. „Vzhledem ke stále většímu nedostatku nových bytů na pražském trhu předpokládáme, že více jak polovinu bytů v obou projektech vyprodáme v horizontu jednoho až maximálně dvou měsíců od zahájení prodejů. Poslední byty budou jistě prodány ještě před kolaudací obou bytových domů,“ hodnotí očekávanou rychlost prodejů Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP HOLDING.
Se začátkem dubna 2017 dává český FINEP na pražský trh dvě nové etapy v
úspěšných rezidenčních projektech Malý háj a Prosek Park. Ty nabídnou ve třech bytových domech celkem 178 moderních městských bytů od dispozice 1+kk, přes nejprodávanější kategorii 2+kk, až po velké rodinné byty 4+kk. Jarní nabídka obsahuje jeden dům v sedmé etapě na Malém háji a dva domy v již dvanácté etapě Prosek Parku.

FINEP svou jarní nabídkou potvrzuje jasnou pozici druhého největšího developera v Praze, který má aktuálně v nabídce i další byty v osobním i družstevním vlastnictví a rodinné domy v dalších pražských lokalitách. Aktuálně prodává nové projekty na Britské čtvrti, v Hostivaři, na Proseku a v Malém háji v Praze Štěrboholech. V letošním roce FINEP plánuje zahájit prodeje nových bytů i v dalších pražských lokalitách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *